Руслан Козир - мер Трускавця

Моя мета:

Трускавець – комфортне для життя місто, яким пишається кожен його житель; місто, в якому зручно жити, працювати і відпочивати усім, незалежно од віку та роду занять.

Мій принцип:

ефективність і якість роботи; чесність, прозорість і відповідальність влади; підконтрольність громаді.

5 базових пакетів моєї програми: зелене місто, чисте місто, зручне місто, перспективне місто, курортне місто.

 

ЗЕЛЕНЕ МІСТО

Трускавець, як курорт-оздоровниця, має утопати в зелені лісів, садів і парків, - для цього треба оберігати природні джерела, паркові зони, дбати за чистоту повітря. Екологія міста має стати предметом постійного громадського контролю та моніторингу фахівців.

1.Ефективна екологічна політика. Вдосконалення нормативної бази щодо розпорядження зеленим фондом міста та його збереження. Впровадження екологічної безпеки.

2.Реконструкція і розвиток зеленого фонду, охорона біо- та ландшафтного розмаїття.

3.Захист прав мешканців будинків на прибудинкову зелену зону.

4.Рішеннями міськради спонукати керівників підприємств та установ до озеленення міста власними силами.Об`єднавши зусилля екологів і молодіжних активістів, задіяти нові проекти з озеленення міста.

5.Запровадити альтернативні системи очищення води і водопостачання міста.

6.Захист пешої санітарної зони. Створення пішохідної зони в центрі міста як візитівки курорту. Програма «Курортний парк».

7.Недопущення викидання підприємствами та населенням хімічних і побутових відходів, що забруднюють довкілля.

8.Заборона будівництва екологічно небезпечних підприємств.

9.Чітке визначення меж природо-заповідних зон, жорсткий контроль їх забудови.

10.Екологічне виховання та просвіта населення.

11.Розвиток цивілізованого мисливства і рибальства.

12.Програма «Тварини в місті» (бездомні тварини).

 

ЧИСТЕ МІСТО

Красиве місто – перш за все, чисте місто. Прибирання вулиць, збирання та вивезення сміття – передумови й запорука чистоти. Чистоту і привабливість місту забезпечить якісна робота комунальних служб.

1.Реформування житлово-комунальної галузі. Стимулювання комунальних інвестицій.

2.На підставі результатів громадських слухань, консультативного дослідження думки городян і громадських організацій створити програму розвитку ЖКГ на 10 років.

3.Впровадження інвестицій у систему водопостачання, водовідведення, каналізації. Технічне переоснащення водо- тепло- і енергокомунікацій.

4.Впровадження альтернативних методів енерго- і тепло забезпечення.

5.Закладам охорони здоров`я – джерела автономного енерго- і теплозабезпечення.

6.Облаштування мікрорайонів – від встановлення дитячих майданчиків до капітального ремонту дахів, фасадів, ліфтів, під’їздів і внутрішньо-будинкових мереж.

7.Створення іпотечного фонду міста. Інфраструктурний проект «Соціальне житло». Інвентаризація об’єктів, що перебувають в аварійному стані.

8.Жорсткий контроль за своєчасним вивезенням сміття, санітарним станом вулиць і дворів.

9.Розчищення існуючих міських пустирів і стихійних сміттєзвалищ, переобладнання частини з них на зелені оази для відпочинку та дитячі майданчики.

10.Програма благоустрою околиць.

11.Будівництво заводу з утилізації твердих побутових відходів з використанням найсучасніших технологій та відповідно до санітарних норм для міста-курорту. Створення підприємства «Чиста енергія» (сміттєпереробка)

12.Програма «Світле місто»: оновлення систем освітлення вулиць, кварталів, дворів. Використання нового типу енергозберігаючих ламп.

 

ЗРУЧНЕ МІСТО

Комфортне життя – це елементарні побутові зручності: цілодобове постачання якісної питної та гарячої води, добротне теплозабезпечення, можливості й умови для праці та відпочинку, належний правопорядок у місті.

1.Поліпшення транспортного сполучення.Удосконалення схеми маршрутів з урахуванням інтересів жителів міста.

2.Справедлива та ефективна соціальна і бюджетна політика.

3.Максимальна увага до проблем пенсіонерів, соціальна допомога малозабезпеченим та ветеранам.

4.Установка безкоштовно приладів обліку використання води для інвалідів,ветеранів та соціально вразливих громадян.

5.Розрахунок індексу життя і соціального стандарту для жителів міста (витрати на харчування, утримання житла, освіту, лікування).

6.Створення мережі муніципальних соціальних послуг для людей похилого віку. Обладнаний комунальний транспорт для пенсіонерів та літніх людей. Єдина соціальна карта жителя міста (за бажанням).

7.Недопущення скорочення кількості комунальних установ охорони здоров`я, поліпшення їхньої матеріально-технічної бази.

8.Програма «Швидка допомога»: технічне оснащення, підвищення ефективності надання медичної допомоги.

9.Ремонт та реконструкція лікарень та поліклінік.

10.Створення муніципальних соціальних аптек, забезпечення безкоштовними ліками та харчуванням малозабезпечених в лікарнях.

11.Система профілактичних медичних оглядів.

12.Муніципальна програма для малозабезпечених громадян «Нове вікно».

13.Програма відновлення систем дитячого оздоровлення. Підтримка дитячих гуртків, спортивних секцій, відновлення роботи позашкільних установ.

14.Заборона на продаж та оренду дитячих дошкільних та шкільних закладів.

15.Підтримка ініціатив талановитої молоді, розвиток масового спорту та культурного відпочинку. Спільний проект Служби зайнятості та бізнесу міста «Перше робоче місце». Програма «Молодіжний гуртожиток».

16.Створення проектів пільгового кредитування житлового будівництва.

17.Доцільна містобудівна політика: будівництво нового житла, реконструкція старих будівель та між будинкових територій.

18.Забезпечення умов для розвитку мов і культур етнічних груп, які проживають в місті. Сприяння роботі національно-культурних товариств. Підтримка миру й злагоди в суспільстві.

 

ПЕРСПЕКТИВНЕ МІСТО

Нове бачення перспективи Трускавця в Україні і світі, ефективні інвестиційні програми, новітні технології сприятимуть сталому оздоровленню життєдіяльності нашого міста, прискорять процеси позитивних структурних змін та впровадження концепцій розвитку міста.

1.Ефективне управління містом. Нова команда професіоналів замість корумпованого фінансового клану.

2.Фахова економічна політика. Відкриті аукціони замість тотальної корупції. Прозорість у земельних питаннях.

3.Розвиток підприємства. Відкриті конструктивні взаємовідносини між владою і підприємствами. Створення сприятливого бізнес-клімату. Максимальне залучення місцевих підприємств до освоєння бюджетних коштів.

4.Оновлення зношеної інфраструктури міста, реконструкція доріг, шкіл, лікарень, парків, між будинкових територій за допомогою сучасних матеріалів і технологій з перспективою на 10-20 років.

5.Створення при міській раді постійно діючого дорадчого органу фахівців.

6.Формування інвестиційної привабливості міста. Залучення інвесторів, здатних заснувати екологічно чисті виробництва, санаторно-курортні комплекси, які забезпечать високооплачувані робочі місця та надходження до бюджету.

7.Надання рівних можливостей суб’єктам підприємницької діяльності. Підтримка місцевих товаровиробників.

8.Сприяння вчителям, науковій еліті, інтелігенції – тим суспільним верствам, які працюють на розбудову міста чи виховують дітей та молодь.

9.Програма домашніх дитячих садків.

10.Диспасеризація дітей за муніципальні кошти. Комплексна програма «Здоров`я школяра»

11.Інноваційні бізнес-проекти «Люди для людей». Створення муніципального бізнес-офісу.

12.Сприяння підготовці фахівців для малого та середнього бізнесу. Підтримка організацій усіх форм власності, які навчають професіям, створюють нові робочі місця, потрібні міському господарству.

13.Вдосконалення роботи «Єдиного вікна» для реєстрації та ліцензування суб’єктів господарювання.

14.Закріплення чиновників за мікрорайонами та вулицями міста.

 

КУРОРТНЕ МІСТО

Трускавець – цілорічний бальнеологічний міжнародний курорт і туристичний центр, місто з гідним рівнем життя, високою культурою і освітою мешканців. Повернення Трускавцю іміджу і найкомфортнішого міста-курорту України.

1.Реалізація рекреативних і курортних можливостей Трускавця. Відродження санаторно-курортного бізнесу.

2.Впровадження міжнародних стандартів якості медичних послуг, що надаються підприємствами санаторно-курортного комплексу.

3.Впровадження ефективної системи дитячого оздоровлення.

4.Розвиток медичних курортних комплексів, розширення медичних послуг та залучення висококваліфікованих фахівців.

5.Використання термальних і грязелікувальних ресурсів курортно-оздоровчого комплексу міста.

6.Вивчення кращих моделей курортної справи. Залучення міжнародних компаній для розвитку курортних можливостей міста.

7.Налагодження зв’язків міста з європейськими курортними центрами. Представлення курорту на щорічних світових туристичних форумах.Створення представництва Трускавця в потужних фінансових центрах. Залучення туристичних потоків з Європи і Азії.

8.Охорона культурної спадщини міста. Захист історичного центру.

9.Будівництво рекреаційних та спортивно-оздоровчих комплексів.

10.Створення бізнес-центру для проведення форумів підприємців, спеціалізованого виставкового комплексу та єдиного інформаційного центру.

11.Контроль якості товарів та туристичних послуг: впровадження «Картки гостя». Муніципальна програма для гостей міста «10 днів у Трускавці » та «Вікенд у Трускавці».

12.Популяризація національних традицій та історії краю через міжнародні фестивалі, конкурси, конференції, прес-тури ЗМІ.

БІОГРАФІЯ

 

Народився 23 листопада 1965 року в м. Трускавці. Освіта вища, спеціальність – інженер-будівельник. Мешкає й працює в місті Трускавці.

 

Протягом навчання у школі (1973-1983 р.) активно займався спортом, цікавився історією та географією, захоплювався подорожами.

 

Після закінчення школи упродовж року працював муляром на будівництві нової міської лікарні. Цікавився організацією архітектурно-будівельних робіт.

 

1984 року вступив на інженерно-будівельний факультет Львівського політехнічного інституту.

 

З першого курсу був призваний до армії, служив у будівельних військах (1984-1986 рр.). Вивчав принципи організації будівельних робіт на військових об’єктах. Здобув першу державну нагороду «За відмінну військову службу».

 

Після повернення до студій в інституті успішно навчався, паралельно отримав кваліфікацію водія, здобув перший активний досвід приватного бізнесу. 1991 року закінчив інститут і отримав диплом за спеціальністю – інженер-будівельник.

 

1988 року одружився. Дружина Оксана навчалася на факультеті іноземних мов Дрогобицького педінституту. Зараз працює вчителем французької мови.

 

Сім`я має двох синів: Андрій 1989 р. н. – студент Київського Національного економічного університету, Юрій 1995 р. н. – учень 10-го класу.

 

У 90-их роках розпочав свій власний бізнес. Разом з тим багато подорожував, активно освоював досвід підприємництва за кордоном.

 

1996 року заснував власну будівельну компанію, яка невдовзі переросла у багатопрофільне підприємство, що успішно працює до сьогодні у багатьох регіонах України, підтримує активні партнерські стосунки з корпораціями Німеччини, Польщі, Росії, Китаю, Швейцарії та інших країн.

 

1998 року організував та очолив холдинг, який розвинувся в групу торгівельно-виробничих компаній. На сьогодні група компаній Козира є лідером на українському ринку будівельних матеріалів та послуг.

 

За вагомий внесок у впровадження високих стандартів якості у будівельній галузі компанії відзначені багатьма державними нагородами, грамотами і подяками Кабінету Міністрів України, державних і місцевих адміністрацій.

 

Протягом 1996-2009 рр. підприємства під керівництвом Козира брали участь у будівництві багатьох об’єктів загальнодержавного значення, зокрема Монетного двору Національного банку України, об’єктів міжнародного чорнобильського проекту, установ міністерства фінансів України, підземного торгівельного комплексу на майдані Незалежності, інших.

"КАРПАТЫКУРОРТ"

У Трускавці з’явився перший мільйонер.

Декларації про майновий стан і доходи подали 230 мешканців міста та задекларували 7580 тис.грн. доходів.

Найбільшу активність проявили громадяни, що отримали спадщину – ними подано 35 декларацій на загальну суму 3055 тис.грн.

Без сумніву радує і те, що в нашому місті з’явився перший мільйонер. Ним отримано 1138 тис.грн. від продажу нерухомості.

м.Трускавець, 82200

вул. Бориславська 1,2

e-mail: tmr@ukr.net

телефон: (03247) 5-14-49 - приймальня

Графік прийому

Міський голова проводить прийом громадян 2 рази на місяць з 10год. у залі засідань міської ради. Попередній запис на особистий прийом до міського голови здійснює головний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян (каб 15; тел. 51254).

Графік роботи міського голови

8.00:9.00 Робота з заступниками міського голови

9.00:11.00 Робота з листами, огляд преси, індивідуальна робота

11.00:12.00 Робота з завідувачами управлінь та відділів

12.00:13.00 Обід

13.00:15.00 ОБ'їзд міста і підприємств

15.00:17.00 Прийом керівників підприємств, організацій та установ

Бронь без посредников.

Трускавец. Санаторий "Карпаты"
Трускавец. Санаторий "Хрустальный Дворец / Кришталевий Палац".
Трускавец. Санаторий "Мариот Медикал Центр".
Трускавец. Санаторий "Весна".
Санаторий "Виктор"
Трускавец. Санаторий "Молдова".
Трускавец. Санаторий "Шахтер".

Санаторий "Шахтер"

от 660 грн

 

Трускавец. Санаторий "Шахтер".

Санаторий "Аркада"

 

Трускавец. Санаторий "Южный"

Санаторий "Южный"

 

 

Трускавец. Санаторий "Перлина Прикарпаття"

Санаторий "Жемчужина Прикарпатья"

от 545 грн

 

Санаторий "Кристалл"

от 355 грн

 

Трускавец. Санаторий "Алмаз"

Санаторий "Алмаз"

от 355 грн

 

Трускавец. Санаторий "Полонына"
Трускавец. Санаторий "Лыбидь"
Трускавец. Санаторий "Конвалия"

VIP

Комплекс "Миротель"

от 3330 грн

 

Трускавец. Санаторий "Шале-Грааль".

VIP

Комплекс "Шале-Грааль

от 1900 грн/

1969 руб

 

Трускавец. Санаторий "Риксос".

VIP

Комплекс "Риксос"

от 3000 грн

 

Санаторий "Женева"

VIP

Комплекс "Женева"

от 675 грн

 

Санаторий "Лесная Песня"

VIP

"Лесная Песня"

от 1470 грн

В стоимость приобретенной

в "КАРПАТЫКУРОРТ" путевки входит:

ВСТРЕЧА и ДОСТАВКА в САНАТОРИЙ, ПОСЕЛЕНИЕ, ОФОРМЛЕНИЕ ДОКУМЕНТОВ, СКИДКИ на ЭКСКУРСИИ, ПОДДЕРЖКА в НЕПРЕДВИДЕННЫХ СИТУАЦИЯХ.

Резервный Фонд наиболее свежих номеров.

У нас Вы получаете самые выгодные финансовые условия и гарантию надлежащего предоставления услуг.

Принимаем оплату картами:

Адрес:

82 200, г. Трускавец,

ул. Мазепы, 6а

Телефон:

(03247) 677 01

e-mail:

truskavets@karpatykurort.org